Copywriter - pisanie tekstów. Praktyki. Praca zdalna w domu praca przez internet w domu

Kategoria: Teksty pisane / Przepisywanie


E-mail:


Stawka: 30.00 zł / Godzinę


Weź to zlecenie

Szczegóły oferty:

Kim jesteśmy?
Prowadzimy biuro podróży ekstremalnych „Zew Natury”. Szczycimy się również wydaniem książki „262 strategie marketingowe”, która opisuje pomysły niskobudżetowe kampanie reklamowe. tworzymy nowy portal, którego celem jest przekazywanie wiedzy z zakresu finansów i ekonomii i dlatego ….

… szukamy
Pasjonatów chętnych do wyzwań i nauki. Do Twoich obowiązków będzie należeć pisanie tekstów dotyczących finansów, bankowości i ekonomii, które zostaną opublikowane na nowo powstającym portalu. Ważna jest dla nas umiejętność szybkiego i efektywnego wyszukiwania informacji w sieci, swoboda wypowiedzi w języku polskim (poprawna stylistyka, interpunkcja, logika wypowiedzi, ortografia), lekkie pióro, zaangażowanie i... pozytywna energia.

U nas:
- Masz możliwość pogłębienia wiedzy ekonomicznej oraz zdobycie umiejętności i doświadczenia.
- Zdobędziesz praktykę pisania dobrych jakościowo tekstów. Teksty ok 3000 znaków.
- Nauczysz się pisać treści zoptymalizowane pod wyszukiwarki internetowe a także przećwiczysz wybieranie odpowiednich fraz, wykorzystywanych do pozycjonowania stron internetowych.
- Przećwiczysz wykorzystywanie języka korzyści i emocji w komunikacji marketingowej oraz obiektywnej oceny.
- Rozwiniesz kompetencje wyszukiwania informacji, ich analizowania oraz opracowania na tej podstawie nowych, wartościowych materiałów.
- Po zrealizowaniu praktyk otrzymasz referencje uwzględniające szczegółowo umiejętności, które rozwijałeś w czasie naszej współpracy.

Praktyka jest zdalna, więc pracujesz kiedy i gdzie chcesz. Nie masz ustalonych godzin pracy, lecz wspólnie ustalone cele do zrealizowania podczas miesięcznej praktyki.

Praktyka jest bezpłatna. W zamian za Twoje zaangażowanie otrzymasz od nas referencje a także duży pakiet informacji z zakresu marketingu, SEO (search engine optymalization) i SEM (search engine marketing) o wartości kilkuset zł.

INNE OFERTY