Back Office systemu Windows oferta pracy

Kategoria: Programowanie / Informatyka

Stawka: 4000.00 zł / Miesiąc

Szczegóły oferty:

Opis stanowiska:

Na stanowisko administratora systemów Back-Office poszukujemy osoby z co najmniej rocznym doświadczeniem w zakresie administracji systemami Windows. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za administrację systemami infrastruktury biurowej naszych klientów.

Wymagania:

Od kandydatów wymagamy:

  • znajomości administracji systemami Windows Server (2003,2008,2012)
  • znajomości zagadnień związanych z ActiveDirectory (AD Services, DHCP, DNS)
  • znajomości systemów klienckich Microsoft na poziomie biegłym (Windows 7,8,10)
  • biegłą znajomość MS Office (w tym w szczególności Outlook od strony technicznej)
  • umiejętności administracji Microsoft SQL Server
  • znajomość i rozumienie protokołów związanych z TCP/IP
  • podstawowej wiedza z zakresu VoIP
  • przynajmniej podstawowej umiejętności konfiguracji urządzeń sieciowych (switche, routery)
  • znajomości sprzętu serwerowego (serwery, kontrolery RAID, macierze dyskowe itp.
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji technicznej

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość systemów Linux (Debian, RedHat, Ubuntu, CentOS)
  • znajomość aplikacji wykorzystywanych w pracach biurowych
  • znajomość Microsoft Exchange, Remote Desktop Services, SharePoing