AX Consultant - Freelancer oferta pracy

Kategoria: Marketing i reklama

Stawka: 5000.00 zł / Miesiąc

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

AX Consultant - Freelancer

Główne obowiązki na stanowisku:

    • Projektowanie i wdrażanie w ramach systemu MS Dynamics AX;
    • Wsparcie lokalnego oddziału firmy w tworzeniu standardów i uruchamianiu produkcji;
    • Szkolenie lokalnych pracowników;
    • Bieżące wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji;
    • Wsparcie użytkowników i bieżąca współpraca z centralą spółki.

Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe: informatyka / produkcja / pokrewne;
    • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku poparte udziałem w konkretnym projekcie wdrożeniowym;
    • Praktyczna znajomość systemów ERP;
    • Dobra znajomość MS Dynamics AX 2012 R3, moduł produkcyjny;
    • Dobra znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca swobodną komunikację;
    • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • Umiejętność zbierania i analizowania informacji;
    • Gotowość do pracy w delegacji zagranicznej przez okres 1,5 – 2 miesięcy.

Oferujemy:

    • Współpracę z firmą o międzynarodowym zasięgu;
    • Stabilne zatrudnienie wg potrzeb: umowa o pracę tymczasową lub samozatrudnienie;
    • Udział w prestiżowym projekcie wdrożeniowym;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i profesjonalne narzędzia;
    • Zapewnione przeloty i zakwaterowanie;
    • Niepowtarzalną możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego.