Ankieter Zdalny - praca w domu !!! oferta pracy

Kategoria: Ankiety

Stawka: 200.00 zł / Sztukę

Niezależna firma doradczo-badawcza działająca na terenie całego kraju poszukuje pracownika na stanowisko:

ANKIETER ZDALNY

Zatrudniamy setki ludzi oraz wykonujemy kilka tysięcy ankiet i analiz miesięcznie. Zajmujemy się badaniami rynkowymi oraz e-marketingiem. Specjalizujemy się w badaniach wykonywanych metodologiami PAPI I CAWI. Zbieramy informacje o mechanizmach rynkowych pozwalających zidentyfikować potrzeby i oczekiwania konsumenta, dlatego każda opinia jest tak ważna!

ZADANIA:
- wypełnianie krótkich ankiet statystycznych, badających preferencje konsumentów,
- testowanie produktów, analiza ich jakości- wystawianie recenzji
- ocena jakości obsługi pracowników znanych placówek, jako tajemniczy klient

OFERUJEMY:
- elastyczny grafik (praca wykonywana jest w dowolnym czasie i miejscu)
- wysokie wynagrodzenie ( uzależnione od wykonanych zleceń - minimum 200 zł)
- szkolenie przygotowujące do pracy
- zwrot kosztów dojazdu do biura
- możliwość awansu i dłuższej współpracy
- miłą atmosferę i pomoc managerów

WYMAGAMY:
- pełnoletniości
- chęci i zapału do pracy
- komunikatywności