Ankieter- tajemniczy klient oferta pracy

Kategoria: Ankiety

Stawka: 3000.00 zł / Miesiąc

Weź to zlecenie

Szczegóły oferty:

Firma consultingowa z kilkuletnim doświadczeniem na Polskim rynku poszukuje osób ambitnych, chcących zdobyć ciekawe doświadczenie i przy okazji zarobić niezłe pieniądze do współtworzenia nowych zespołów badawczych (woj. pomorskie).

Czego oczekujemy?
- dyspozycyjności min. 10h tygodniowo
- ukończonych 18 lat
- uczciwości
- wysokiej kultury osobistej
- zaangażowania w wykonywaną pracę

Co oferujemy?
- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- umowę o pracę po okresie próbnym
- możliwość zarobienia nawet 2-3 tys. złotych przy pełnej dyspozycyjności
- stawkę ok 10-12 zł netto za godzinę
- pełne przygotowanie do pracy oraz wsparcie w trakcie
- możliwość szybkiego rozwoju w firmie poprzez awanse na stanowiska managera/trenera

Zakres obowiązków:
- wykonywanie ankiet na podstawie swojej wiedzy, oceny
- badanie opinii innych ludzi, niekoniecznie obcych
- testowanie i ocenianie różnych produktów i usług
- ocena jakości pracy obsługi różnych sklepów
- raportowanie pracy przełożonym

INNE OFERTY