Animator  Animacje 2D oferta pracy

Kategoria: Grafika / Szkice / Rysunki

Stawka: 5000.00 zł / Miesiąc

neva Services Limited S.K.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży nowoczesnych technologii IT. Nieustannie się rozwijamy i stale poszerzamy swój zespół projektowy, dlatego szukamy ambitnych ludzi, którzy nie boją się wyzwań i chcą rozwijać swoje umiejętności w naszej firmie. Jeśli spełniasz te wymagania, zgłoś swoją kandydaturę już dziś!

W związku z dynamicznym rozwojem firma Ineva Services Limited zatrudni osoby na stanowisko:

Animator – Animacje 2D

Miejsce pracy: zdalnie

Opis stanowiska:

    • Tworzenie animacji 2D do gier na podstawie przekazanych materiałów graficznych

Wymagania:

    • Doświadczenie w tworzeniu animacji 2D poparte portfolio
    • Biegła znajomość programu After Effects oraz co najmniej dobra programu Photoshop
    • Portfolio zawierające przynajmniej 5 animacji wykonanych za pomocą Adobe After Effects
    • Umiejętność kreacji animacji postaci 2D na podstawie opisowej dokumentacji projektowej
    • Umiejętność tworzenia animacji w różnych stylach oraz znajomość aktualnych trendów w tworzeniu animacji 2D
    • Kreatywne myślenie, twórcze podejście, nieszablonowość i chęć poszukiwania nowych rozwiązań podczas realizowanych zadań
    • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

    • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Elastyczny czas pracy
    • Samodzielność projektową zależną od umiejętności
    • Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy
    • Współpracę z doświadczonym zespołem grafików umożliwiającą wymianę doświadczeń i pogłębianie wiedzy