Key account manager - branża automotive oraz budowlana

Kategoria: Marketing i reklama

Stawka: 4000.00 zł / Miesiąc

Szczegóły oferty:

Opis stanowiska: • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych • Budowanie i zarządzanie kanałem sprzedaży na rynkach Unii Europejskiej • Dbanie o rozwój marki • Monitorowanie rynku i aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz kanałów sprzedaży • Obsługa klientów detalicznych oraz hurtowych, dbałość o wzajemne relacje i długotrwałą współpracę • Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie rozmów handlowych w języku angielskim lub niemieckim • Kontrola realizacji zamówień, współpraca z firmami transportowymi na rzecz realizacji zamówień. • Obsługa platform sprzedażowych takich jak: allegro, ebay czy amazon Od osoby na tym stanowisku oczekujemy: • Doświadczenia w sprzedaży • Umiejętności pozyskiwania i obsługi klientów • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego – warunek konieczny • Umiejętności negocjacyjnych, zdolności interpersonalnych i sprzedażowych • Wysokiej kultury osobistej oraz łatwości w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów • Samodzielności, kreatywności oraz dynamiki w działaniu • Prawo jazdy kat. B Wybranym kandydatom oferujemy: • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy takie jak laptop, telefon • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy • Możliwość rozwoju na niezależnym stanowisku • Możliwość współpracy z międzynarodowymi klientami Prosimy o wysłanie CV na adress e-mail: info@arans.pl Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Arans sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chełmżyńskiej 180a zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.